Гостиница для животных в Харькове

Передержка собак Харьков

Automatic Routes

Most websites will have more than one page (i.e. a home page, about page, contact page etc.). In order to show these pages, we need a Router. That's where vue-router comes in.

Зоо готель ЗАБОТА


Зоо готель «Забота» ставить собі за мету забезпечення безпечного і комфортного перебування домашніх улюбленців на час відсутності їх власників.

Адже кожен люблячий власник хвилюється, щоб його вихованець повернувся додому здоровим і неушкодженим, не нудьгував, був вчасно нагодований і вигуляти; хоче отримувати інформацію про тварину, бачити, як воно проводить час без нього.

Наш готель знаходиться в мальовничому, екологічно чистому місці, відразу за межею міста, в 5 хвилинах їзди від окружної дороги

01

Кімнати


Для тварин кімнатного утримання пропонуються 5 просторих номерiв, опалювальних взимку і кондиціонованих в спекотну пору року.

02

Вольєри


Для тварин вуличного змісту утримання 4 вольєра, кожен площею 8 кв.м, з дерев'яним настилом і великий будкою.

03

Майданчик для вигулу


Для потреб собак, які потребують прогулянок, є велика територія для вигулу.

04

Зоотаксі


Для транспортування тварин є свій обладнаний автомобіль Citroen. Можлива доставка тварин з будинку власника або повернення його додому після закінчення терміну перебування.

Дозвілля


Щоб ваші улюблені тварини не нудьгували, під час прогулянки ми спілкуємося з ними, граємо в м'ячик, хованки, догонялки, згадуємо базові команди і вигадуємо для них ігри, цікаві кожній тварині індивідуально.

За домовленістю з власником можлива соціалізація молодих собак за межами території готелю на повідку.

decoration
Харчування.

Ми суворо дотримуємося приписів власників в питанні годування, звичного їх вихованцеві.

decoration
Здоров'я.

З метою запобігання зараження інфекційними та паразитарними захворюваннями, приймаються тільки щеплені і оброблені від зовнішніх і внутрішніх паразитів, клінічно здорові тварини.

decoration

decoration
Безопасность

Ваши любимцы находятся под присмотром 24/7. Все наши номера оборудованы камерами видеонаблюдения. Мы предоставляем вам возможность в любой момент посмотреть чем занят ваш 'Бобик')

decoration

decoration